Web Adres : http://www.rehbera-zerin.de/
E-posta : info@rehbera-zerin.de
Telefon : 02161 - 270 83 77

Adres :
MED WERBUNG Anton Str. 23 41061 Mönchengladbach

Rehbera Zerin

REHBERA ZÊRÎN KAZANDIRIR!

2010 yılında yayın hayatına başlayan ‘Rehbera Zerin’ özellikle gastronomi sektöründe Avrupa’da yayınlanan ve alanında tek ve en nitelikli iş rehberi olma özelliğini taşımaktadır. Bunu Rehberimizin sayfalarında yer alan firmalar da tescil etmektedir.

Genelde lokal olarak çıkan rehberlerin aksine ‘Rehbera Zerin’ başta Almanya olmak üzere bütün Avrupa ülkelerinde iş yapan firmalara dağıtılmaktadır.

Rehbera Zerin’in bir özelliği de toptancıdan toptancıya, toptancıdan küçük ve orta ölçekli esnafa ve halka doğrudan ulaştırılmasıdır.

Kendi pazarını tanıtmak, o pazarda iş yapan firmaları tabanına ulaştırmak için yayınlanan rehberimiz diğer lokal rehberlerin örneğinde olduğu gibi belli merkezlerde toplu şekilde dağıtmak yerine firmalara ve halka birebir ulaştırılmaktadır.

Rehberimizin dağıtım ağı öncelikle reklam alınan firmalar, gastronomi alanında hizmet veren diğer üretici firmalar ve yan firmaları, bu firmalarımızın alışverişte bulunduğu küçük ve orta ölçekli işletmeler, restaurant, imbis vb. işletmelerdir.

MED reklam ajansının özgün bir çalışması olan ‘Rehbera Zerin’ yine ajansımız tarafından özellikle tarama yapılarak oluşturulan ve sürekli güncellenerek bir veri tabanında toplanan adreslere gönderilmektedir.

Rehbera Zerin yine Almanya genelindeki kültür dernekleri, camiler, Alevi kurumları vb. gibi kurumlara da gönderilmektedir.

Rehberimizin en önemli özelliklerinden birisi de Almanya genelinde ya da Avrupa genelinde yılda iki kez gerçekleştirilen Newroz ve Uluslararası Kültür Festivallerinde açtığımız standlarla halka doğrudan dağıtılmasıdır.

Amacımız ‘Rehbera Zerin’i, kendi pazarımızda iş yapan firmalar başta olmak üzere bütün insanlarımızın evine girmesini sağlamaktır.

Rehbera Zerin ticari getirisinin yanısıra gelinen noktada Almanya ve Avrupa genelinde iş yapan değerli firmaların bir araya geldiği bir prestij rehberi olma özelliğini de taşımaktadır.

Sizler de Rehberimizde yer alın, bize ulaşın bu pazarda daha çok insana ulaşın...

 

Saygılarımızla...