MED WERBUNG 2016 yılında kurulan bir reklam ajansıdır. Esas olarak ethno-marketing yapmaktadır.
Bugün Almanya’da ve diğer Avrupa ülkelerinde yaşayan Kürt nüfusu kültürel, ekonomik, sosyal, tüketim alışkanlıkları vb. açılardan ne bulundukları ülkenin hâkim kültürüyle, ne de Türkiye’deki mevcut tüketim alışkanlıklarıyla açıklanabilen bir yapıda. Bu farklı yapıdan kaynaklanan, yeni pazarlama ve reklam stratejilerinin oluşturulmasına, yeni bir iletişim diline (Ethno-Marketing) ihtiyaç vardı. MED WERBUNG bu ihtiyacı karşılama hedefiyle kuruldu. Kurulduğundan bugüne kadar geçen sürede MED WERBUNG çalışmalarını esas olarak bu temelde başarıyla sürdürüyor.

"Reklam alanında ihtiyacınız olan her şey!" sloganıyla hizmet veren MED WERBUNG, kendisini müşteri portföyündeki firmalarının reklam alanındaki her türlü ihtiyacını karşılamak üzere yapılandırmıştır. Bu amaçla;

_ Gazete, dergi ve TV reklamcılığı;

_ Firmanın ihtiyacı olan kurumsal kimlik ve kurumun ihtiyaçlarının karşılanması (Corporate Design) Logo tasarımından kartvizite, mektupluktan tanıtım kataloğuna, internet ortamı için gerekli tanıtım malzemelerinin yaratılmasından tanıtım filmlerine, TV spotlarına kadar "her şey" MED WERBUNG'un hizmetleri arasındadır.

_ Firmaların ihtiyacı olan promosyon ürünlerinin hazırlanmasında da MED WERBUNG müşterilerinin hizmetinizdedir.

_ Kürt iş çevrelerinin bir çatı altında toplanması ve Kürt kimliği ile iş yapan bir yapının ortaya çıkmasına da yolaçan bir Kürt İş Rehberi / Kurdisches Branchenbuch çalışmasını başarıyla sürdürmektedir.

Kuruluşundan bugüne kadar medya planlaması, kurumsal kimlik oluşturma, promosyon ürünlerle firmaların imajına pozitif katkı sunan MED WERBUNG olarak reklam ve tanıtım alanında iddialıyız. Bu yüzden diyoruz ki; herşeyin sıradanlaştığı bir dünyada "Bizimle farklı olun!"

Biz yardımcı olmaya hazırız... Ya siz?

 

FELSEFEMİZ

MED Werbung olarak müşterimizin reklam ve tanıtım alanında ihtiyacı olan herşeyi karşılamayı hedefleyen ve buna uygun çalışan bir reklam ajansıyız. Özgün bir ajans olmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. İşin durumu ne olursa olsun, hedef kitleyi gözeterek çalışıyor, çözüm önerilerini ona göre düşünüyoruz. Görselde kullandığımız renkten, kullanacağımız dile kadar her detayla ilgileniyoruz.

Müşterimizin çalıştığı sektörü takip eder, yapılmamışı ararız.

Özenle çalışırız. Başarıya giden yolda ekip çalışmasının gerekliliğine inanırız. 

Müşterilerimizle ilişkilerimizin geçici değil kalıcı olmasına önem veririz.

Müşterimizin memnuniyeti başarımızın bir göstergesidir. Bunu biliriz.

Farklılığı yakalamak ilkelerimiz arasındadır. “Bizimle farklı olun!” dediğimiz müşterimize o farklılığı göstermek sorumluluğumuz vardır. Çalışma disiplininden, araştırmadan, planlı çalışmadan, yeniyi ve hep daha iyiyi yaratmak düşüncesinden taviz vermeyiz. Sorumluluk duyarak çalışırız...

Tüm bu sözlerin öylesine söylenen “reklamcı” sözleri olmadığı ancak birlikte çalışma içinde görülebilir... Öyleyse; firmanızı, markanızı, ürününüzü... tanıtmak için biz hazırız... Siz de "farklı olmaya" hazırsanız...

Başlayabiliriz...